Doba w Klasztorze SJE – zatrzymaj się na chwilę
Masz czasem wrażenie, że wokół jest dużo pytań, a mało odpowiedzi? Chcesz spotkać ludzi, którzy – podobnie jak Ty – szukają swojej drogi i miejsca w życiu?
Zapraszamy na „Dobę w Klasztorze SJE” – wyjątkowe spotkanie dla młodych od 5 klasy szkoły podstawowej, przez licealistów, aż po studentów. Przez dobę będziemy wspólnie modlić się, rozmawiać, uczestniczyć w Eucharystii, słuchać konferencji i spędzać czas w atmosferze życzliwości oraz radości.
Tegorocznemu spotkaniu towarzyszy hasło: „Którędy? Dokąd? Jak?”. To zaproszenie do refleksji nad własnym życiem, marzeniami, wyborami i relacją z Bogiem. Nie zabraknie również czasu na integrację, wspólne posiłki, pracę w grupach i wieczorne rozmowy.
Trwa spotkanie w dniach 5–6 czerwca
📍 Klasztor SJE, ul. Kard. Wyszyńskiego 24A, Góra Kalwaria

Przyjedź taki, jaki jesteś. Zabierz śpiwór, wygodne ubranie i otwarte serce. Resztą zajmiemy się my.
kontakt – s. Małgorzata – tel. 798 995 882
Serdecznie zapraszamy do wspólnej drogi i doświadczenia doby spędzonej w klasztorze!
„W drodze…” – może właśnie od tego spotkania zacznie się coś nowego.
O kolejnych spotkaniach bedziemy informować.